Haber Detayı
20 Aralık 2018 - Perşembe 17:44
 
AK Parti İzmir İl Kadın Kolları 30 İlçede Eğitime Başladı
AK Parti’de 31 Mart yerel seçim hazırlıkları devam ederken, partinin kadın kolları da harekete geçerek, 30 ilçedeki kadın kolları teşkilatlarına eğitim vermeye başladı.
SİYASET Haberi
AK Parti İzmir İl Kadın Kolları 30 İlçede Eğitime Başladı

İZMİR (İHA) - AK Parti’de 31 Mart yerel seçim hazırlıkları devam ederken, partinin kadın kolları da harekete geçerek, 30 ilçedeki kadın kolları teşkilatlarına eğitim vermeye başladı.


AK Parti İzmir’de kadın kolları da yerel seçim çalışmalarına hız verdi. AK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ’ın önderliğinde 30 ilçede, ilçe kadın kolları teşkilatlarına eğitim verilmeye başlandı.
Genel merkezde aldıkları eğitimleri teşkilatlarıyla paylaştıklarını belirten İl Kadın Kolları Başkanı Büyükdağ, “AK Parti Genel Merkez kampımızda aldığımız eğitimleri, birim birim ilçe teşkilatlarımıza da vereceğiz. Teşkilat birimimiz, seçim işleri, tanıtım ve medya birimimiz, sekretaryamız 30 ilçemizde gerekli eğitimleri verecek” dedi.

 

Eğitimler 2 hafta sürecek


Kadınlara; sandık bazlı çalışma, seçim sürecinde izlenecek yol haritası, genel anlamda partide teşkilatlanma yapısı, üye sayısında artış sağlanması, sosyal medyayı aktif ve etkili kullanma gibi konularda eğitim veriliyor. Yaklaşık 2 hafta sürecek olan eğitimler ilçe kadın kolları başkanları ve yönetimleri, kadın kolları mahalle başkanlarını kapsıyor.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Kürşat Gürbüz
Etiketler: AK, Parti, İzmir, İl, Kadın, Kolları, 30, İlçede, Eğitime, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı