Haber Detayı
08 Şubat 2019 - Cuma 12:31
 
Başkan Uğurlu'dan, Ziraat Odası'na Hayırlı Olsun Ziyareti
Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Ziraat Odası Başkanlığına yeniden seçilen Bülent Oray'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
GÜNDEM Haberi
Başkan Uğurlu'dan, Ziraat Odası'na Hayırlı Olsun Ziyareti

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Demirtaş ve Belediye Başkan Yardımcısı Ensar Dumlu ile birlikte Ziraat Odası Başkanlığı'na yeniden seçilen Bülent Oray ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

STK’ların toplumsal dinamiğin ve demokrasinin, toplumsal barışın, kalkınmanın, uzlaşma kültürünün en temel öğelerinden biri olduğunu belirten Başkan Uğurlu “Oda başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Üreticilerimize, çiftçilerimize hizmet noktasında Ziraat Odamızla el ele vererek sorunları beraberce aşacağız. Kemalpaşa'da tarım ve hayvancılık çok önemli bir noktada... Ziraat odamız da bu önemli noktaya daha üst seviyelere taşımak için gayret gösteriyor. Bu kapsamda üzerimize düşün her türlü desteği sağlamaya hazırız. Ziraat Odası Başkanımıza ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyoruz" diye konuştu.

 

Ziraat Odası Başkanı Bülent Oray ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanı Arif Uğurlu ve heyetine teşekkür etti.

 

Kaynak: () - Kemalpaşa Belediyesi Editör: Kürşat Gürbüz
Etiketler: Başkan, Uğurlu'dan,, Ziraat, Odası'na, Hayırlı, Olsun, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı