Haber Detayı
23 Ekim 2018 - Salı 14:03
 
CHP Eski İlçe Başkanı Ünsal Atmaca Başkanlık İçin Aday
CHP Kemalpaşa eski ilçe başkanı Ünsal Atmaca belediye başkanlığı için aday adaylığı başvuru dosyasını CHP ilçe başkanlığına teslim etti.
SİYASET Haberi
CHP Eski İlçe Başkanı Ünsal Atmaca Başkanlık İçin Aday

AJANS KEMALPAŞA - Cumhuriyet Halk Partisi Kemalpaşa eski ilçe başkanı Ünsal Atmaca, 2019 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yaptı. Ünsal Atmaca'nın başvuru dosyasını CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Mehmet Ayçil teslim aldı.

 

Aday adaylığı başvurusunu yapan Ünsal Atmaca, ilçe başkanı Mehmet Ayçil ve partililere teşşekkür ederek diğer aday adaylarına da başarılar diledi. Atmaca, "Partim, örgütüm ve Kemalpaşa'mız için gece gündüz hiç durmadan çalışacağıma söz veriyorum" dedi.

 

Ünsal Atmaca Kimdir?

1972 yılında Kemalpaşa'da doğan Atmaca, tekstil alanında faaliyet gösteriyor. Halen İzmir Mimar Kemalettin Moda Merkezi'nde gelinlik, abiye, nişanlık ticareti yapıyor. 1988 - 1994 yılları arasında SHP gençlik kollarında aktif siyasetin içerisinde oldu. 2009 - 2014 yılları arasında ise CHP'de ilçe yöneticiliği, ilçe sekreterliği ve ilçe başkanlığı görevlerinde bulundu.

 

Kaynak: Editör: Kürşat Gürbüz
Yorumlar
Haber Yazılımı