Haber Detayı
07 Ocak 2019 - Pazartesi 23:22
 
CHP'li Taner Doğan’dan İnce Mesaj
CHP Kemalpaşa Belediye Başkan A. Adayı Doğandan İnce Mesaj 'Arif Uğurlu'yu dinlendireceğiz.'
SİYASET Haberi
CHP'li Taner Doğan’dan İnce Mesaj

Yerel seçimler yaklaşırken mevcut belediye başkanları ile olası başkan adayları arasındaki kazanma yarışı hızlanıyor. CHP Kemalpaşa aday adayı Taner Doğan, yeni dönemde de adaylığı açıklanan Başkan Arif Uğurlu’ya halkın verdiği kredinin tükendiğini söyledi.

 

Uğurlu’nun son dönemde yaptığı açıklamaların ilçenin dört yılının büyük ölçüde boşa gittiğini gösterdiğini vurguladı. Doğan şöyle dedi:

 

“Hiçbir belediye başkanı kentinin geri kalmasını istemez. Elbette Arif Uğurlu da istemez. Ancak geldiğimiz nokta ortada; Uğurlu sınıfta kaldı. Dört yılda sadece Kemalpaşa’nın önemli zenginlikleri olduğunu öğrenmiş. Biz, hangi partiden olursak olalım, kaderde, tasada, kıvançta beraberiz. Ancak hizmette yarışırız. Demokrasinin ruhu da hizmet yarışıdır. Ben kente daha iyi hizmet edeceğime inanıyorum. Arif Uğurlu’yu dinlendireceğiz.”

 

Kemadaşalılara sandığa gitme çağrısı yapan Doğan, “Seçimde oy kullanmayanın seçim sonrasında hizmet istemeye yüzü olmaz. Kentimize sahip çıkmanın birinci yolu oy kullanmaktır” dedi. 

 

 

Taner Doğan, aday gösterilmesi halinde seçileceğine yürekten inandığını vurguladı, “Büyük bir Kemalpaşalılık ruhu yaratacağız. Hepimiz Anadolu’yuz, hepimiz Türkiye’yiz. Bu bilinçle Kemalpaşa’da el ele vereceğiz” diye konuştu.

Kaynak: () - Basın Bülteni Editör:
Etiketler: CHP'li, Taner, Doğan’dan, İnce, Mesaj,
Yorumlar
Haber Yazılımı