Haber Detayı
28 Kasım 2018 - Çarşamba 21:34
 
Hamarat: 'Vefa Borcumu Ödemek İçin Adayım'
Kemalpaşa’nın tanınmış isimlerinden mali müşavir ve Kocatürk Koleji kurucu ortağı Halil Şenol Hamarat, AK Parti’den belediye meclis üyesi adaylığı için müracaatta bulundu.
SİYASET Haberi
Hamarat: 'Vefa Borcumu Ödemek İçin Adayım'

2019 Mart ayında yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesi AK Parti’den Belediye Meclis Üyeliğine aday olmak isteyenler başvuruda bulunmaya devam ediyorlar.


Kemalpaşa’nın tanınmış isimlerinden mali müşavir ve Kocatürk Koleji kurucu ortağı Halil Şenol Hamarat, AK Parti’den belediye meclis üyesi adaylığı için müracaatta bulundu. AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Mehmet Ali Demirtaş’a dosyasını teslim eden Hamarat, “Doğup, büyüdüğüm vefa borcum olan Kemalpaşa’mıza hizmet etmek ve borcumu ödemek için belediye meclis üyeliği müracaatında bulundum” ifadelerini kullandı.


Kemalpaşa’ya ve Kemalpaşalılara hizmet etmek ve milletin sesi olabilmek için böyle bir karar aldığını belirten Hamarat, “AK Parti'de her şey hizmet esaslıdır.  Maksadımız vitrini süslemek değil, millete hizmet etmektir. Bizim anlayışımızda millete efendilik yoktur, millete hizmet etmek vardır. Her şeyin sahibi millettir. Nereden geldiğine bakmayız; rengi, dili, dini kökeni, bizi asla farklı bir davranışa sevk etmez. Biz siyaseti amaç değil hizmet için araç olarak görüyoruz. Bu anlayışla, Kemalpaşa’da AK Belediyecilik anlayışıyla yapılan hizmetlere bizde katkı sunmak istiyor ve milletimize hizmet etmek için bu yola girmiş bulunuyoruz. ” dedi.


AK Parti’nin yerel yönetimlerle ilgili politikalarının temelinde insana ve millete hizmet olduğunu vurgulayan Hamarat, AK Parti'nin yerel yönetimlerle milletin gönlünü kazandığını kaydetti. Hamarat, “Millete hizmet dışında hiçbir amaç ve gaye için görev talebinde bulunmuyoruz. Gerçekleşmesi halinde belediye başkanımız başta olmak üzere meclis üyeleri ve ilçe başkanımızla birlikte AK Parti çatısı altında milletimize hizmet etme gayesi içerisindeyim. Çıktığım bu yolda şahsıma güvenip destek olan, dualarıyla güç veren başta ailem olmak üzere herkese ve tüm Kemalpaşalılara en kalbi duygularımla teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.


AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Mehmet Ali Demirtaş ise, “AK Parti’de makam yarışı yoktur! AK Parti’de “Halka ve Hakka” hizmet yarışı vardır. Bu anlayışıyla yerel yönetimlerin bir parçası olup, hemşehrilerimize hizmet etmek adına belediye meclis üyeliği için başvuruda bulunan kıymetli meslektaşım Halil Şenol Hamarat’ın başvuru dosyasını teslim aldık. Kendisine teşekkür ediyor, muvaffakiyetler diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör: Ajans Kemalpaşa
Etiketler: Hamarat:, 'Vefa, Borcumu, Ödemek, İçin, Adayım',
Yorumlar
Haber Yazılımı