Haber Detayı
29 Ağustos 2018 - Çarşamba 10:40
 
Kadın Varsa Hayat Var Kadın Buluşması
Kemalpaşa Belediyesi, Kadın Varsa Hayat Var projesi kapsamında Kemalpaşa'lı kadınları buluşturuyor.
YAŞAM Haberi
Kadın Varsa Hayat Var Kadın Buluşması

Kemalpaşa Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla; Kemalpaşa'da yaşayan kadınların sosyal yaşamda etkin rol almaları amacıyla Kemalpaşa'nın en uzak mahallesinde yaşayan kadınlarla merkezdeki mahallelerde yaşayan kadınları birbirleriyle tanıştırmak, kaynaştırmak; belediyenin kültür, sanat, spor etkinliklerine katılmalarını sağlamak ve sosyal tesislerinden faydalandırmak üzere kurulan Kadınlar Kulübü üyelerine yönelik çalışmalarına devam ediyor.

 

 

"Kadın Varsa Hayat Var"


Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Kadın Varsa Hayat Var projesi kapsamında Kemalpaşa Belediyesi Kadınlar Kulübü tarafından düzenlenen kahvaltı programına katıldı. Kahvaltı programına ilişkin olarak başkan Uğurlu; "Kahvaltı bahane, maksat tanış olup, Kemalpaşa'mızın en uzak mahallesinde yaşayan hanım kardeşlerimizle en yakın mahallesinde yaşayan hanım kardeşlerimizi tanış kılabilmek için bu tür programlar tertipliyoruz. Sağlıklı, huzurlu ve barış dolu bir toplum yaşantısının tesis edilmesinde önemli rol oynayan annelerimiz, teyzelerimiz ve hanım kardeşlerimizle Kadınlar Kulübümüz tarafından başlatılan sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen "Kadın Varsa Hayat Var 3. Kadın Buluşması" programında bir araya geldik." ifadelerini kullandı.

 

 

Kahvaltı programına Belediye Başkanı Arif Uğurlu'nun yanı sıra Ak Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Mehmet Ali Demirtaş ve partililer de katıldı.

 

Kaynak: Editör: Kürşat Gürbüz
Etiketler: ajans, kemalpaşa, belediyesi, haber, izmir, arif, uğurlu, kadın
Yorumlar
Haber Yazılımı