Haber Detayı
25 Eylül 2018 - Salı 01:40
 
Kadınlar Kulübü'nden İstanbul Çıkarması
Kemalpaşa Belediyesi Kadınlar Kulübü, Kent ve Kültür Gezileri kapsamında İstanbul gezisi organize etti.
KÜLTÜR-SANAT-TURİZM Haberi
Kadınlar Kulübü'nden İstanbul Çıkarması

Kemalpaşa Belediyesi, kadın değişirse aile; aile değişirse bir toplum değişir anlayışı ile kurduğu Kadınlar Kulübü çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Bugüne kadar çeşitli etkinlikler düzenleyen Kemalpaşa Belediyesi Kadınlar Kulübü'nce Kent ve Kültür Gezileri kapsamında organize edilen İstanbul gezisi için ilçemizde yaşayan ve 300 kişiden oluşan gezi kafilesi 24 Eylül 2018 gecesi 15 Temmuz Kültür Sarayı önünden hareket etti. Program kapsamında İstanbul ve Bursa'da planlanan yerler gezilecek.

 

Kadınlar Kulübü yöneticilerinden Sevil Coşacak, yapılan gezilerin amacını "Gerek köylerde gerekse ilçe merkezinde ikamet eden bayanları bir araya getirerek, Kemalpaşalı bayanların sosyal hayata adapte olmaları hedefiyle bu projeyi hayata geçirdik." diyerek açıkladı.

 

 

Başkan Uğurlu da Oradaydı

 

Otobüsler hareket etmeden önce bayanları uğurlamaya Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu da geldi. Geziye katılan bayanlarla hatıra fotoğrafı çekiminin ardından otobüslerin hareket etmesini bekleyen Arif Uğurlu, gezi kafilesini el sallayarak uğurladı.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kadınlar, Kulübü'nden, İstanbul, Çıkarması,
Yorumlar
Haber Yazılımı