Haber Detayı
27 Ekim 2018 - Cumartesi 16:08
 
Kemalpaşa Belediyesi'nden Cumhuriyet Konseri
Kemalpaşa Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Rafet El Roman konseri düzenleyecek. Konser, 29 Ekim 2018 Pazartesi günü saat 19:00'da Türkiye'nin alanında en büyük Millet Bahçesi olan Binali Yıldırım Millet Bahçesi'nde yapılacak.
YAŞAM Haberi
Kemalpaşa Belediyesi'nden Cumhuriyet Konseri

Kemalpaşa Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla dev bir organizasyona daha imza atıyor.

 

Kemalpaşa Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde halka açık ücretsiz Rafet El Roman konseri düzenleyecek. Sevilen sanatçı Rafet El Roman'ı hayranlarıyla bir araya getirecek olan belediyenin konser organizasyonu 29 Ekim 2017 Pazartesi günü akşamı saat 19:00'da Türkiye'nin alanında en büyük Millet Bahçesi olan Binali Yıldırım Millet Bahçesi'nde yapılacak. Ünlü sanatçı Rafet El Roman'ın birbirinden güzel şarkılarını seslendireceği konser ile Kemalpaşalılar ve İzmirliler Cumhuriyet Bayramı coşkusunu dolu dolu yaşayacak.

 

Başkan Uğurlu'dan Konsere Davet

 

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, popüler sanatçı Rafet El Roman'ın sahne alacağı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konserine tüm Kemalpaşalıları ve İzmirlileri davet etti. Uğurlu, Kemalpaşa merkezden vatandaşlar için araç kaldıracaklarını belirterek "İlçemize kazandırdığımız Binali Yıldırım Millet Bahçesin'nde yapacağımız ilk büyük organizasyon Cumhuriyet konseri olacak. Bunun için her şeyi kusursuz yaparak hemşehrilerimizle birlikte Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95'inci yıldönümü kutlayacağız." dedi.

Cumhuriyet Bayramı coşkusunu tüm İzmirlilerle birlikte yaşamak istediklerini vurgulayan Başkan Uğurlu, bu milli günde bir arada olacaklarını ifade ederek, şimdiden Kemalpaşa'nın ve Türkiye'nin Cumhuriyet Bayramı'nı tebrik etti.

 

Kaynak: () - Kemalpaşa Belediyesi Editör:
Etiketler: Kemalpaşa, Belediyesi'nden, Cumhuriyet, Konseri,
Yorumlar
Haber Yazılımı