Haber Detayı
03 Mayıs 2019 - Cuma 18:31
 
Kemalpaşa Belediyesi Tabelasına T.C. İbaresi Eklendi
Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, belediye binası girişinde bulunan tabelaya T.C. ibaresi eklenmesi yönünde talimat verdi.
GÜNDEM Haberi
Kemalpaşa Belediyesi Tabelasına T.C. İbaresi Eklendi

 

31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ardından Kemalpaşa Belediye Başkanlığı'na seçilen Rıdvan Karakayalı, belediye binası girişinde bulunan tabelaya 'T.C.' ibaresi eklenmesi yönünde talimat verdi.  Talimatın ardından harekete geçen ekipler, belediye hizmet binasının girişinde bulunan tabelayı değiştirerek, Türkiye Cumhuriyeti'nin kısaltması olan 'T.C.' ibaresini ekledi. Böylece belediyenin girişindeki tabela, 'T.C. Kemalpaşa Belediyesi' oldu.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan başkan Karakayalı, "Gerek bizler, gerek ismini Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ten alan Kemalpaşa’mız için çok büyük bir eksiklik olan 'T.C.' ibaresini layık olduğu ve olması gerektiği şekilde yerine yazdırdık. Bu konular her Türk vatandaşının olduğu gibi bizim de hassas noktamızdır" dedi.

 

Yeni tabelayı gören vatandaşlar bu durumdan büyük memnuniyet duyduklarını dile getirerek başkan Karakayalı'ya teşekkür etti.

 

Kaynak: () - Kemalpaşa Belediyesi Editör: Ajans Kemalpaşa
Etiketler: Kemalpaşa, Belediyesi, Tabelasına, T.C., İbaresi, Eklendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı