Haber Detayı
27 Kasım 2018 - Salı 13:52
 
Kemalpaşa’da Ak Gençlik, Seçim Startını Verdi
AK Parti Kemalpaşa Gençlik Kolları Başkanı Yavuz Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri mahalle ziyaretlerine başladı.
SİYASET Haberi
Kemalpaşa’da Ak Gençlik, Seçim Startını Verdi

AK Parti Kemalpaşa Gençlik Kolları 2019 Mart ayında gerçekleştirilecek olan mahalli idareler seçimleri öncesinde çalışmalarına hız verdi.  Seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretleri düzenleyerek gençlerle bir araya gelen Gençlik Kolları Başkanı Yavuz Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti’nin gençlere yönelik çalışmalarını anlatıp, Kemalpaşa’da AK Belediyecilik anlayışı ile yaşanan değişim ve dönüşümü anlattı.

 

Seçim süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Yavuz Yılmaz, “Bizim dışarıdan bakıldığında seçim hareketliliği şeklinde görülen çalışmayı biz zaten periyodik olarak yapıyoruz. Düğün, dernek, ev ziyaretleri, taziyeler, asker eğlencelerinde ilçe başkanımızla birlikte bu programları gerçekleştiriyoruz. Haftalık program düzenleyerek saha çalışmalarımızı yapıyoruz. İlçe başkanımız neredeyse gençlik kolları orada, belediye başkanımız neredeyse gençlik kolları orada. Belediye Başkanımızın çalışmalarını anlatarak AK Belediyecilik anlayışı ile ilçemizde yaşanan değişim ve dönüşümü anlatıp genç kardeşlerimizi AK davamıza davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

İlçe Başkanı ve Belediye Başkanı ile uyum içerisinde onların izinde çalışma yaptıklarını belirten Yılmaz, “Kemalpaşa Belediye Başkanımız Arif Uğurlu, gece gündüz demeden çalışmalarına devam ediyor. Bu seçim sürecinden öncede böyleydi. Bizde onun çalışmalarına yetişmek gittiği yoldan ilerlemek ve Kemalpaşa’lılara hizmeti anlatmak için elimizden geldiği kadarıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Belediye başkanımız Kemalpaşa’ya gönülden bağlı ve yaptığı projeleri ilçeye olan sevdası ile yapıyor. Rol modelimiz belediye başkanımız ve kısa bir süre önce atanmasına rağmen az zamanda uzun mesafeler kat eden ilçe başkanımızdır” dedi.

 

Kaynak: () - Basın Bülteni Editör: Ajans Kemalpaşa
Etiketler: Kemalpaşa’da, Ak, Gençlik,, Seçim, Startını, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı