Haber Detayı
31 Mayıs 2019 - Cuma 11:19
 
Kemalpaşa’da Şehit Aileleri ve Gaziler Gönül Sofrasında Buluştu
Kemalpaşa’da yaşayan şehit aileleri ve gaziler, Kemalpaşa Kaymakamlığı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar programında bir araya geldi.
YAŞAM Haberi
Kemalpaşa’da Şehit Aileleri ve Gaziler Gönül Sofrasında Buluştu

 

Kemalpaşa Kaymakamlığı tarafından, Kemalpaşa’da yaşayan şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar programı düzenlendi.

 

Kemalpaşa Şehit Halil Kantarcı Anadolu İmam Hatip Lisesi kampüsünde gerçekleştirilen iftar programında ev sahibi olarak konuşan Kemalpaşa Kaymakamı Kemal Kızılkaya, “Aziz şehitlerimizin çok kıymetli emanetleri, değerli gazilerimiz; bugün uzaktan, yakından davetimize teşrif eden tüm konuklarımıza teşekkür ederim. Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz bize milletimizin birer emanetidir. Siz kıymetli emanetlerimizin, ihtiyaçlarının karşılanması ve sorunlarının çözülmesi yönünde, sizlerle bir arada olmayı çok önemsiyoruz. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise Cehennem’den kurtuluş olan mübarek Ramazan ayının son günlerini idrak ediyoruz. Bu vesile ile Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum.” dedi.

 

Programda şehit aileleri ve gaziler adına konuşan Kemalpaşa Şehit Aileleri ve Gaziler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Gazi Tuncay Kılıç da ev sahipliğinden dolayı Kemalpaşa Kaymakamlığı’na ve emeği geçen tüm çalışanlarına teşekkür ederek “Ramazan ayının tüm ülkemize mutluluk, huzur ve bereket getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Ülkemizin bekası, milletimizin bölünmez bütünlüğü ve Al Bayrağımızın ilelebet göklerde dalgalanması için, hayatlarının baharında gözlerini kırpmadan Şehadet’e yürümüş aziz şehitlerimizi rahmetle anıyorum.” İfadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör: Kürşat Gürbüz
Etiketler: Kemalpaşa’da, Şehit, Aileleri, ve, Gaziler, Gönül, Sofrasında, Buluştu,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı