Haber Detayı
02 Kasım 2018 - Cuma 10:10
 
MHP’de İlçe Gezileri Başlıyor
Yerel Seçimlere tek başına gireceğini açıklayan MHP’de İzmir İl Başkanı Veysel Şahin ilçe gezilerine başlıyor. Otuz ilçeyi kapsayacak teşkilat ziyaretleri seçimler için yapılan hazırlıklar ile teşkilatların dilek ve temennileri değerlendirme amacını taşıyor.
SİYASET Haberi
MHP’de İlçe Gezileri Başlıyor

Göreve geldikten sonra yoğun bir çalışma başlatan İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, “hem bizim için hem de ülkemiz için önemli bir seçime giriyoruz. Genel Başkanımızın bizzat oluşturduğu “Cumhur İttifakı” prensiplerine uygun olarak her ilçede kendi adaylarımızla seçmenimizin karşısına çıkacağız. Liderimizin talimatlarına kesinlikle uyarak, seçim yarışında çok önemli başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Başlattığımız ilçe gezilerimizin amacı da bu yolda eksikliklerimizi gözden geçirmek ve her ilçe teşkilatımızda çalışmalarımızı başlatmaktır” dedi.

 

Ayağa Kalkıyoruz

Göreve geldiği günden bu yana teşkilat mensuplarıyla yoğun çalışma içinde olduğunu vurgulayan İl Başkanı Veysel Şahin, “Ön çalışmalarımızı bitirdik. Tüm mensuplarımızla kucaklaşıp kenetlendik. Şimdi ise ayağa kalkıyoruz diyoruz. Bizim ayağa kalkmamız çok büyük şeyler ifade eder. Türk Milletinin teşkilatçı ruhunun temsilcisi olan bir hareketiz. Otuz ilçede başlatacağımız bu ayağa kalkma hareketi Türk ve Türkiye düşmanı birçok odağın planlarını bozacak, halkımıza ve milletimize de güven verecektir. Adaylarımızı açıkladığımızda bu daha da anlamlı bir hale gelecektir.” Açıklamasını yaptı.

 

Komisyonlarımız Çalışmaya Başladı

Yerel seçimlere yönelik çok güçlü ve de dinamik kadrolarla farklı bir çalışma yaptıklarını da sözlerine ekleyen İl Başkanı Şahin, “Siyasal Çalışma Gruplarımız çalışmalar başladı. Önümüzdeki günlerde İzmir ile ilgili önem açıklamalar yapacağız. Bu güne kadar İzmir’i idare eden yerel yönetimleri boy aynasına çıkaracağız. Doğru yönetip yönetemediklerin de hemşerilerimizin ilgisine sunacağız” ifadelerini kullandı. İl Başkanı Şahin’in ilçe ziyaret programları ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

 

Kaynak: () - Basın Bülteni Editör: Kürşat Gürbüz
Etiketler: MHP’de, İlçe, Gezileri, Başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı