Haber Detayı
08 Kasım 2018 - Perşembe 23:19
 
MHP’den Seçim Startı: Ya Biz Kemalpaşa'yı Alırız ya da Kemalpaşa Bizi
Milliyetçi Hareket Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanı Mustafa Gözütok'tan Ya biz Kemalpaşa'yı alırız ya da Kemalpaşa bizi diyerek yerel seçimlere damga vuracak bir çıkış yaptı.
SİYASET Haberi
MHP’den Seçim Startı: Ya Biz Kemalpaşa'yı Alırız ya da Kemalpaşa Bizi

AJANS KEMALPAŞA - Siyasi partilerde yerel seçimlere yönelik hareketlilik gün geçtikçe artıyor. 31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleşecek olan mahalli idareler seçimlerine sayılı günler kalmışken Milliyetçi Hareket Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanı Mustafa Gözütok "Ya biz Kemalpaşa'yı alırız ya da Kemalpaşa bizi" diyerek partisinin yerel seçimlerde iddialı olduğunu ifade etti.

 

Her hafta gerçekleştirdikleri olağan yönetim kurulu toplantısı sonrası partililere ve basına açıklama yapan Gözütok, yapılacak olan yerel seçimlerde iddialı olduklarını ve seçimi kazanıp Kemalpaşa'yı Milliyetçi Hareketin yönettiği bir belediyeyle tanıştırmanın zamanının geldiğini dile getirdi. Mustafa Gözütok, başkan adayımız hangi isim olursa olsun, diğer aday adaylarımızın da Milliyetçi Hareket Partisi'nin dava anlayışına sadık kalarak, herhangi bir küskünlüğe mahal vermeden, önümüzdeki 4,5 ay boyunca ara vermeksizin girilmedik mahalle, çalınmadık kapı bırakılmayacağını; özverili bir şekilde teşkilatın her kademesinin aktif bir şekilde çalışacağını söyledi.

 

 

Böylece MHP Kemalpaşa da yerel seçim sürecini resmen ilan ederek başlatmış oldu.

 

İlçe Başkanı Gözütok'un açıklamalarının ardından meclis üyeliği için başvuru yapacak olan aday adaylarına dosyaları teslim edildi. Meclis üyeliği için başvuru dosyasını ilk alanlar; MHP Kadın Kolları Başkanı Avukat Sedanur Özer, MHP ilçe yöneticilerinden Hasan Ünlü, Ali Çakır, Kemalpaşa'da esnaflık yapan Fatih Kartal ve Taner Bilgin oldu. Meclis üyesi aday adaylarının dosya teslim töreninde Kemalpaşa Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Muhammet Çetin ve MHP Kemalpaşa'dan belediye başkan aday adaylığını ilk açıklayan isim olan Türk Eğitim Sen İzmir 4 Nolu Şube Başkanı Hasan Şen de hazır bulundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP’den, Seçim, Startı:, Ya, Biz, Kemalpaşa'yı, Alırız, ya, da, Kemalpaşa, Bizi,
Yorumlar
Haber Yazılımı