Haber Detayı
17 Eylül 2018 - Pazartesi 13:21
 
MHP İzmir İl Başkanı İstifa Etti
MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, sosyal medya hesabı üzerinden, istifa ettiğini duyurdu.
SİYASET Haberi
MHP İzmir İl Başkanı İstifa Etti

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Necat Karataş, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada; sürdürmekte olduğu MHP İzmir İl Başkanlığı görevini başka bir ülküdaşına bıraktığını belirtti.

 

Karataş yaptığı açıklamada; "Hareketin Lideri, Muhterem Genel Başkanım Devlet Bahçeli Bey tarafından atandığım MHP İzmir İl Başkanlığı görevimi bir başka dava arkadaşıma devrediyorum. Bu güne kadar ifa ettiğim bu kutlu görevle beni onurlandıran liderimin ellerinden öpüyorum. Allah başımızdan eksik etmesin. Hareketin bir evladı olarak; Bundan böyle liderimiz Devlet Bahçeli Beyin emrinde teşkilatımızın yanında bir nefer olarak mücadele edeceğimi, elimden gelen bütün gayreti ortaya koyacağımın bilinmesini isterim. Muhterem liderm Sözün Sözümüz Yolun Yolumuzdur." ifadelerini kullandı.

 

Görevinden istifa ettiğini açıklayan Necat Karataş, dava arkadaşlarına "Başta Genel Merkezim ve görevlileri olmak üzere, İzmir’de birlikte görev yaptığım il yöneticilerine, ilçe teşkilatlarına, Ülkü Ocaklarına, vakıf, sendika yönecilerine, hareketin mensubu yiğit dava arkadaşlarıma, ülküdaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim. Allah hepinizden razı olsun." diyerek veda etti.

 

İşte o açıklamalar...

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör: Kürşat Gürbüz
Etiketler: MHP, İzmir, İl, Başkanı, İstifa, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı