Haber Detayı
24 Kasım 2018 - Cumartesi 18:56
 
Sedanur Özer Meclis Üyeliği Başvurusunu Yaptı
MHP Kemalpaşa Kadın Kolları Başkanı Avukat Sedanur Özer, belediye meclis üyeliği başvuru dosyasını MHP İlçe Başkanlığı'na teslim etti.
SİYASET Haberi
Sedanur Özer Meclis Üyeliği Başvurusunu Yaptı

31 Mart 2018 Pazar günü gerçekleşecek olan yerel seçimlere sayılı günler kalmışken siyasi partilerdeki hareketlilik de artarak devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi Kemalpaşa Kadın Kolları Başkanı Avukat Sedanur Özer, Kadın Kolları Başkanlığı görevinden istifa ederek belediye meclis üyesi adaylığı başvuru dosyasını Milliyetçi Hareket Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanı Mustafa Gözütok'a teslim etti.

 

Dosyayı teslim alan Gözütok, yaptığı konuşmada "Milliyetçi Hareket Partisi her seçim olduğu gibi bu seçimde de iddialıdır. Her aday tanıtım toplantısında söylediğim gibi Milliyetçi Hareket Partisi’nin adaylarının isimleri MHP, soyisimleri MHP'dir." diyerek Avukat Sedanur Özer'e başarılar diledi.

 

 

 

"Her zaman halkın yanında olacağıma söz veriyorum"

Dosya tesliminde konuşan Avukat Sedanur Özer "Mevcut görevim olan Kadın Kolları Başkanlığından istifa ederek belediye meclis üyeliği başvuru dosyamı teslim ediyorum. Eğer seçilirsem her zaman halkın sorunlarını dile getireceğimin sözünü veriyorum. Partim her ne görev verirse versin beni şereflendirir" dedi.

 

Öğretmenler Günü’nü kutladı

Özer, "Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu günlere gelmemde emeği olan öğretmenlerimin ve bütün öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.  Beni bu mutlu günümde yalnız bırakmayarak buraya kadar gelen aileme, meslektaşlarıma ve parti üyelerimize teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. Dosya teslim töreninde MHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Ömer Fatih Şimdi, parti üyeleri ile meslektaşları ve ailesi Sedanur Özer'i yalnız bırakmadı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sedanur, Özer, Meclis, Üyeliği, Başvurusunu, Yaptı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı