Haber Detayı
09 Aralık 2018 - Pazar 00:07
 
Yılmaz Gedikli MHP'den Adalık Başvurusunu Yaptı
Kemalpaşa'da uzun zamandır özel dershanecilik alanında rehber öğretmenlik yapan Yılmaz Gedikli MHP'den meclis üyeliği aday adaylığı başvurusu yaptı.
SİYASET Haberi
Yılmaz Gedikli MHP'den Adalık Başvurusunu Yaptı

2019 Yerel seçimleri artık iyiden iyiye herkesin gündemine girmiş durumda. Seçim yolunda partiler de en yoğun günlerini geçirmeye devam ediyor. Partilerin kimi başvuru sürecini tamamladı, kimi halen başvuru kabul etmeye devam ederken kimisi de başvuru işlemlerine başlamadı.

 

Bugün yeni bir meclis üyeliği adaylık başvurusu da Milliyetçi Hareket Partisi'nde yaşandı. Uzun zamandır Kemalpaşa'da farklı özel eğitim kurumlarında rehber öğretmenlik yapan Yılmaz Gedikli, Milliyetçi Hareket Partisi'nden meclis üyesi olmak için aday adaylığı başvuru dosyasını MHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Mustafa Gözütok'a teslim etti. Mustafa Gözütok, Yılmaz Gedikli'ye başarılar dileyerek adaylık başvuru dosyasını teslim aldı.

 

Yılmaz Gedikli Kimdir?

1979 Erzurum'da doğdu. 2002 yılında Atatürk Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü'nden mezun olduktan sonra Muğla Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimine başladı. 2004 yılından itibaren de Kemalpaşa'da farklı özel eğitim kurumlarında rehber öğretmen olarak çalışıyor.

 

Kaynak: Editör: Kürşat Gürbüz
Etiketler: Yılmaz, Gedikli, MHP'den, Adalık, Başvurusunu, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı