Haber Detayı
09 Ocak 2019 - Çarşamba 18:31
 
Zeybekçi, MHP Kemalpaşa İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti
AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci Kemalpaşa MHP İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti.
SİYASET Haberi
Zeybekçi, MHP Kemalpaşa İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti

AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, Milliyetçi Harekat Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanlığını  ziyaret etti.


Yerel seçim çalışmaları kapsamında İzmir'deki temaslarını sürdüren eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, . Milliyetçi Harekat Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanlığını ziyaret etti. İlçe Başkanı Mustafa Gözütok, kendisini ziyarete gelen Zeybekci’yi kapıda karşıladı. Zeybekci ve   İlçe Başkanı  Gözütok daha sonra başkanlık makamında partililerle bir araya geldi.

 

Görüşmede Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu Ak Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Mehmet Ali Demirtaş ve yönetimine yer aldı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe binasında gerçekleşen toplantıda konuşma yapan İlçe Başkanı Gözütok “Milliyetçi Hareket Partisi, siyasi tarihi boyunca ne zaman lüzum görüldüyse, ne zaman ihtiyaç hasıl olduysa; her zaman devletin ve milletinin yanında olmuştur. Olmaya da devam edecektir. 15 Temmuz hain darbe girişiminde yine devletin ve milletin iradesinin yanında yer almıştır. Aynı safta yer almaya devam edecektir. Değerli arkadaşlar, birçok seçim geçirdik. Yalnız 31 Mart’ta yapacağımız yerel seçimler, haç ile hilalin; hak ile batılın savaşı olacaktır. Cephe gerisinde tefrika tefi çalanlar, ayağımıza pranga vurmaya çalışanlar, kara propaganda ve algı operasyonları yaparak ittifakı zedelemeye çalışan bu zillet ittifakını 31 Mart’ta Nif Çayı’na gömeceğimize ben inanıyorum.

 

“KEMALPAŞADA İKİ TANE İLÇE BİNAM VAR”

 

Akabinde söz alan Zeybekçi “Cumhur ittifakı’nın İzmir Büyük Şehir Adayı olarak olarak İzmir’de iki tane il binam var, birinci Ak Parti İl binası diğeri ise Milliyetçi Hareket Partisi İl binasıdır, Kemalpaşa’da ise iki tane ilçe binam var Ak Parti ilçe binası ve Milliyetçi Hareket Partisi ilçe binasıdır. Mevzubahis Vatan, Millet, Bayraksa Allahüekber dediğimiz kıblemizse gerisi teferruattır. 31 Mart günü gerçekleşecek olan seçimler İzmir için çok önemlidir. İzmir Gazi Mustafa Kemal’in koyduğu muhasır medeniyetler yarışında bilerek yada bilmeyerek geride bırakılmıştır İzmir yaratılış itibariyle dünyanın en güzel şehridir, bundan 2000 yıl önce tarihçi Herodot İzmir için Gökkubbe altında yaratılmış en güzel yerdir demiştir. Biz bu güzel şehri yapacak olduğumuz projelerimizle hak ettiği noktaya getireceğimize inanıyorum 31 Mart gecesi hep beraber Konak meydanında inşallah Zeybek oynayacağız diyerek sözleri sonlandırdı.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı