Reklamı Geç
HABER DETAY
Kemalpaşa Ak Gençlik'ten Seçime Hazırız Mesajı
Yerel seçimler yaklaşırken siyasi partilerdeki hareketlilik de arttı. Ak Parti Kemalpaşa Gençlik Kolları ilçe danışma meclisi toplantısını yüksek bir katılımla gerçekleştirdi.
07 Kasım 2018 - Çarşamba 12:16
SİYASET

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimleri yaklaşırken partiler de çalışmalarına start vermeye başladı. Ak Parti Kemalpaşa Gençlik Kolları haftasonu Dere Mesire Yeri Yunus Emre Salonu'nda ilçe danışma meclisi toplantısını gerçekleştirdi.

 

Toplantıya Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Av. Abdurrahman Döğücü, Gençlik Kolları İzmir İl Başkanı Eyüp Kadir İnan, Gençlik Kolları İl Teşkilat Başkanı Yusuf Demirçioğlu, Kemalpaşa İlçe Başkanı Mehmet Ali Demirtaş, Kemalpaşa Kadın Kolları Başkanı Çile Özkul ve Kemalpaşa Gençlik Kolları Başkanı Yavuz Yılmaz Katıldı.

 

Yaklaşan yerel seçimlere ilişkin izlenecek strateji ve yapılması planlanan çalışmaların görüşüldüğü toplantı sonrasındaki açıklamada "Muhteşem bir coşkuyla ilçe danışma toplantımızı gerçekleştirdik. 30 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlere Ak Parti İlçe Başkanlığı ve Gençlik Kolları olarak hazırız.’’ ifadeleri kullanıldı.

 

 

Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.